banner 63472020

کارِرا

شرکت کارِرا با بهره گیری از تجربه ده ساله خود در حوزه بازرگانی و توزیع کالا اقدام به تولید ، توزیع ، و فروش گروههای مختلف مواد غذایی با برند « کارِرا » نموده است. هدف اصلی شرکت ارائه محصولات با کیفیت مناسب و بهره گیری از استانداردهای بهداشتی و تأمین غذایی سالم برای عموم اقشار جامعه می باشد. از سوی دیگر ارائه محصولی با عطر و طعمی که رضایت ذائقه شما هموطنان را در پی داشته باشد، سرلوحه کار ما بوده است.

about

نعنا خشک

نعنا 03

  • نعنا خشک درجه یک
  • وزن: 100 گرم
  • ارزش غذایی در 100 گرم : انرژی 44 کیلو کالری ، کربوهیدرات 8/41 گرم ، چربی 0/73 گرم ، پروتئین3/29 گرم ، آهن 11/87 میلی گرم ، پتاسیم 458 میلی گرم ، ویتامین ث 13/3 میلی گرم ، کلسترول 0 .

مشخصات کالا

  • کد کالا: 0602
  • قیمت :

نعناع با نام منتا (Mentha) یکی از جنس های خانواده Lamiaceae، گیاهی است که در تمام طول سال در دسترس است و در ماه های گرم تابستان به فراوانی یافت می شود. این گیاه توسط رومی ها در سراسر اروپا منتشر شد. نعناع در زمان قرون وسطی گیاهی ارزشمند شناخته می شد. نعناع گیاهی چند ساله با عطر و بویی منحصر به فرد است. برگ ها و ساقه ی این گیاه برای مصارف آشپزی و دارویی برداشت می شود. نعناع را می توان به صورت خشک و یا تازه مصرف کرد. نعناع در محیط خارج از خانه در باغچه و در تمام مناطق جهان به جز مناطق منجمد و بسیار سرد در طول سال رشد می کند. این گیاه خاک نسبتا مرطوب و تا حدی سایه را در مناطق آب و هوایی گرم ترجیح می دهد.

خواص نعناع :

نعناع برای درمان درد معده و درد قفسه ی سینه مفید است. این گیاه تسکین دهنده ی سوزش معده است و برای رفع بوی بد دهان استفاده می شود. نعناع باعث خنک کردن پوست شده و به درمان سرماخوردگی کمک می کند. خواص ضد التهابی دارد و در درمان ناراحتی های پوستی مفید است.

بو و عطر فریبنده ی این گیاه به دلیل وجود ماده ی منتول در برگ های آن است. گیاه نعناع شامل تعدادی از ویتامین ها و مواد معدنی است که برای حفظ سلامت بدن مفید است.

نعناع غنی از ویتامین های A و C و مقادیر کمی از ویتامین B2 و مواد معدنی از جمله کلسیم، روی، مس و منیزیم است. این گیاه اگر چه در مقادیر کم مصرف می شود اما مواد مغذی آن نباید دست کم گرفته شود.

دسته بندی محصولات

آخرین اخبار ما

 
 
 
 
  • تهران، خیابان سهروردی شمالی، نبش کوچه مهاجر، ساختمان اردیبهشت، واحد 7
  • 021-88731941
  • info@careraa.ir